ERBİL  – Bitmedi hikayem
Burak Ciritci, Projeler

ERBİL – Bitmedi hikayem

ERBİL / Bitmedi hikayem – 2015
Genellikle başka hayatlar daha çok çeker ilgimizi ve en yakınımızda olup biteni fark edemeyiz . Çocukluğumdan bu yana babama dair bir çok futbol anısı dinleyerek büyüdüm fakat içlerinde en dramatik olanıyla yüzleşmeyi ve o günlere bugünün bilinciyle bakmayı tercih ettim .
Futbol hayatının sonlarına doğru bir meslek sahibi olmayı isteyerek futbola amatör küme takımlarından Yenidoğanspor da devam etmeyi tercih eden Erbil Ciritci bir anlık öfkesiyle yapmış olduğu hareketin sonuçlarını tahmin edemiyordu elbette .

ERBIL / My story isn’t over yet – 2015

We are generally attracted to other lives and we cannot afford to be aware of what is going on with our immediate environment. I grew up listening to memories of my father since I was a child but I preferred to face the most dramatic one and look those days with today’s conscious.
Erbil Ciritci, who preferred to continue his football career in Yenidoğanspor, one of the amateur league teams, by desiring to have a profession, of course could not predict consequences of his momentary outburst towards the end of his football career.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir